مجموعه تن پوش عاطفه نادری در راستای حفظ حریم خصوصی کاربران خود و به منظور جلوگیری از هرگونه سو استفاده مدارج زیر را به اطلاع کاربران خود می رساند :

تمامی اطلاعات کاربری در نزد مجموعه محفوظ و فقط برای اطلاع رسانی موارد مختلف از جمله جشنواره ها و رویدادها، اخبار و رونمایی از محصولات هر فصل استفاده می گردد.

درج اطلاعات شامل شماره تماس ، ایمیل و آدرس توسط مشتری به منزله مورد تایید بودن آنهاست و در صورتی که اطلاعات ثبت شده، نادرست یا کامل درج نشده باشد، تن پوش عاطفه نادری می تواند از مشتری اطلاعات تکمیلی بیشتری درخواست کند.

تمامی فعالیت های این مجموعه قانونی و زیر نظر مراجع ذیصلاح صورت می گیرد.

در صورتی که نظر درج شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، تن پوش عاطفه نادری می تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربر بوده و کابران نباید اطلاعات خود را برای شخص دیگری فاش کنند . در صورت مشخص شدن هرگونه سو استفاده ، این مجموعه مسئولیتی در قبال آن نمی پذیرد.

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت ایمیل نداشته باشند باید عضویت خود را از خبرنامه لغو کنند ، لغو نکردن عضویت خبرنامه به منزله قبول دریافت ایمیل و سلب حق اعتراض می باشد.

 

منو کاربری
Close

کارت من

Viewed

اخیرا بازدید کرده اید

Close

Categories

×

سلام!

در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشکلی میتوانید از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشید و یا با ایمیل info@atefenaderi.ir موضوع را با ما درمیان بگذارید.

× برای گفتگو در واتساپ کلیک کنید

طراحی و پیاده سازی : MDWEB